Hırvat yıldızdan Arda yorumu: Bu hepimizi emekli edecek

Fenerbahçe’den Real Madrid’e transfer olan Arda Güler üst üste yaşadığı sakatlıklarla formasından uzak kalsa da antremanlardaki performansıyla herkesi kendine hayran bırakıyor.

Arda Güler antremanda Fransız yıldız Camavinga’ya attığı çalımla alkışları topladı. Fransız oyuncu Arda’nın çalımı sonrası uzun süre yerde kalırken antrenmanda eğlenceli anlar yaşandı.

Milliyet’in İspanyol basınından aktardığı haberlere göre Arda Güler’in Camavinga’ya attığı çalım sonrası Luka Modric “Bu hepimizi emekli edecek” ifadesini kullandı.

Haberde, “Arda takım arkadaşlarıyla birlikte antrenmanlara çıkmaya başladı ve bir kez daha potansiyelinin kanıtlarını gösteriyor. Türk oyuncu Madrid’in antrenmanlarında detaylar ve parıltılar bırakmaya devam ediyor. Perşembe günkü antrenmanda bireysel bir hareketle, harika bir gol atmadan önce Camavinga’yı oturduğu yerde bıraktı. Bunu santimlerce uzaktan gören ve Camavinga’nın ayağa kalkmasına yardım eden Modric, genç Türk oyuncunun oyununa tepkisini göstermekten çekinmedi “Bu hepimizi emekli etmeye geldi, ha?” diyerek şaka yaptı” ifadelerine yer verildi.

Alman yıldız Toni Kroos da Arda Güler için, “Bu adam bir çatlak, 18 yaşında bazılarımızın asla yapamayacağı şeyleri yapıyor. Sol ayağı çok acayip” ifadelerini kullanmıştı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x